Úsporné osvětlení

Úsporné osvětlení

V oblasti úsporného osvětlení poskytujeme komplexní služby, ať už se jedná o osvětlení interiérů pro bydlení, veřejné osvětlení, nebo průmyslové osvětlení, kde jsou kladeny zvýšené nároky na provoz svítidel. Postaráme se rovněž o dodávku kancelářských svítidel, osvětlení hal skladů, speciální osvětlení na míru nebo vám instalujeme moderní designová svítidla. Nabízíme také venkovní osvětlení soukromých pozemků i průmyslových areálů, opět v úsporné variantě díky použitým technologiím a kvalitním materiálům splňujícím veškeré předpisy.

Nejste-li si jisti, zda se vám investice do nově instalovaného úsporného osvětlení opravdu vyplatí, vypracujeme vám nezávaznou studii, ze které se můžete přesvědčit o návratnosti investice. Díky našemu vybavení, odborným znalostem a zkušenostem se můžete těšit na opravdu profesionální servis, který začíná odborným poradenstvím, 3D vizualizací a výběrem nejvhodnějších komponent, a končí odbornou instalací úsporného osvětlení.

Průmyslové osvětlení, které vydrží i náročné provozy

Pod pojmem kvalitní průmyslové osvětlení se rozumí osvětlení hal svítidly s vysokou účinností, nízkou spotřebou, optimální svítivostí, nenáročností na údržbu a vysokou trvanlivostí i při nepřetržitém provozu. Průmyslové osvětlení musí být kromě uvedených vlastností i příjemné pro pracovníky pohybující se v daném prostoru a dokonale bezpečné konstrukcí i použitými materiály.

Venkovní a veřejné osvětlení chrání osoby i majetek

Spolehlivé veřejné osvětlení, které splňuje náročné požadavky na provoz, je bezesporu nezbytnou součástí vybavení měst a obcí. Naši pracovníci se postarají o kompletní dodávku veřejného osvětlení včetně vypracování dokumentace a odborného poradenství.

Pokud je řeč o venkovních svítidlech, nejedná se pouze o veřejné osvětlení. Postaráme se i o úsporné osvětlení soukromých pozemků, které odradí nezvané noční návštěvníky a vám umožní bezpečný návrat ve večerních hodinách.

Osvětlení interiérů a designová svítidla

I osvětlení interiérů, ať už jde o osvětlení domácnosti, kanceláře nebo například ordinace, má vždy svá specifika a vyžaduje individuální řešení, se kterým vám rádi pomůžeme. Navrhneme optimální rozvržení, typy a design svítidel tak, aby přesně vyhovovaly vašim účelům. Dodáme i designová svítidla do moderních interiérů, která dokonale doladí celkový dojem.

Úsporné osvětlení od A do Z

V oblasti úsporného osvětlení jsme schopni poskytnout kompletní řešení přechodu ze stávajících světelných zdrojů od prvotní analýzy přes vypracování světelně-technického projektu až po finální realizaci. Při zpracování světelně-technického projektu navrhujeme několik variant v různých cenových kategoriích v závislosti na míře úspornosti, životnosti, požadavků na kvalitu světla a dalších kritériích.

Úsporné světelné zdroje dodáváme v těchto variantách:

 • Průmyslové osvětlení: osvětlení hal pro výrobu i skladování, úsporné osvětlení venkovního areálu i zázemí pro zaměstnance
 • Veřejné osvětlení: osvětlení komunikací a budov v majetku měst a obcí
 • Osvětlení interiérů: pro bytové a rodinné domy, rekreační, komerční i obchodní objekty

Z technologického hlediska se firma zaměřuje na LED a LVD řešení v sektoru veřejné osvětlení a žárovky. V oblasti zářivkového osvětlení disponujeme kromě LED řešení také produkty Save Tube, které mohou poskytnout zajímavou výši úspory energie při nízkých pořizovacích nákladech. Produktové portfolio dále rozšiřují LED pásky, které jsou moderním a kvalitním zdrojem světla a najdou své uplatnění především při osvětlení interiéru našeho domova. Díky spolupráci s architektonickými a designerskými studii dokážeme našim zákazníkům nabídnout vysoce profesionální řešení jejich individuálních požadavků včetně 3D vizualizace.

 

Dodavatel technologie

Dodavatel technologie

Dodáváme kvalitní a prověřené světelné zdroje s dlouhou životností a vysokou účinností. Na tyto zdroje poskytujeme záruku až 5 let.

Úspora energie

Úspora energie

Naše světelné zdroje vám zajistí výraznou úsporu elektrické energie díky našim technologiím. Výrazně snížíte výdaje na údržbu. 

Servis a dohled

Servis a dohled

Dlouhodobě spolupracujeme s předními odborníky. Po dokončení práce osobně kontrolujeme výsledek - zda je vše v pořádku a zda jste spokojení. 

V našem sortimentu jsou zahrnuty pouze prověřené produkty, které splňují bezpečnostní a ekologické podmínky určené obecně platnými předpisy a normami Evropské unie. Kromě velkoobchodní činnosti a přímých dodávek pro realizované projekty disponujeme také maloobchodní prodejnou včetně showroomu, ve které dokáže náš vysoce kvalifikovaný personál poradit i laické veřejnosti s přechodem od klasických k úsporným světelným zdrojům včetně ukázek realizací v domácnosti (šatní skříně, kuchyňské linky, koupelny, apod.) a možnosti jejich okamžitého nákupu za příznivé ceny.

Co nabízíme v oblasti osvětlení:

 • Profesionální přístup k Vašim potřebám a požadavkům
 • Odbornou konzultaci
 • Znalost produktu a jeho konfigurace vzhledem k jeho použití
 • Dosažení maximálních úspor energie
 • Zpracování světelně-technického projektu
 • Kalkulace všech provozních nákladů spojených s osvětlením
 • Propočet návratnosti investic
 • 3D vizualizace
 • Dodržení světelně-technických předpisů a zákonných požadavků
 • Zajištění odborné instalace
Centrála společnosti
Centrála společnostiCentrála - mapka
 

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
ctvrtlikova@aledo.cz 

Aledo s.r.o. 
Kostelecká 5, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 583 035 045
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>