Stali jsme se členem IQRF Alliance

ALEDO se stalo součástí mezinárodní komunity vývojářů, výrobců, systémových integrátorů, univerzit a distributorů využívajících bezdrátovou technologii IQRF. V lednu 2017 se naše společnost zúčastnila prestižního setkání "IQRF Alliance Meeting" v ústředí Microsoftu v Praze.

S hrdostí vám můžeme oznámit, že jsme se stali novým členem IQRF Alliance. Rozhodli jsme se vstoupit poté, co jsme se zúčastnili výše zmíněné konference. Jsme rádi, že tato akce pomohla k našemu definitivnímu rozhodnutí, které rozhodně stojí za to, protože IQRF Alliance přináší svým členům řadu výhod, jako je snížení nákladů a růst podílu na trhu.

Služby, které poskytujeme, jsou přesně tím místem, kde bezdrátová technologie IQRF a IQRF Alliance nachází svoje uplatnění.

Společnost Aledo představila na výše zmíněném zasedání IQRF Alliance svůj bezpečnostní systém k zajištění bezpečnosti práce pomocí monitorování zaměstnanců (ALIS). Celý systém je založen na bezdrátové technologie IQRF a uplatňuje se v průmyslových halách s využitím ochranných přileb. Přilba je dále vybavena mnoha senzory, jako jsou akcelerometr, gyroskop a další, a tak to může odhalit potencionální riziko poranění zaměstnance (pád z výšky, vysoká teplota, parní únik atd.). Přilba zalarmuje monitorovací systém (zvýrazněný bod na plánu objektu) a rozsvítí světla nad zraněným zaměstnancem (který je taktéž vybavený IQRF přijímačem), která začnou blikat, aby usnadnila jeho vyhledání. Díky tomuto řešení je záchrana zaměstnance rychlejší, což je klíčové, protože v takovým situacích jde o každou vteřinu!

IQRF Alliance Meeting - Michal Růžička IQRF Alliance Meeting - Josef Hrabal 

Podívejte se také na originální článek na stránkách IQRF Alliance.

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>