Visačky na míru

Visačky

Tagout znamená umístit visačku s informací, že se s uzávěrem ani odpojeným zařízením NESMÍ MANIPULOVAT, dokud nebude visačka odstraněna a případně poskytuje další informace (osoba, která zařízení zajistila; předpokládané datum dokončení, atp.)

Visačky jsou vyrobeny z odolného PVC materiálu. Pro zavěšení na uzávěr jsou vybaveny dírkou. Jsme schopni vyrobit visačky z jakéhokoliv materiálu a ve vámi požadovaných rozměrech.

Aby pro vás společnost Aledo s.r.o. mohla vyrobit visačky podle vašich potřeb, jsou ke každému typu/návrhu visačky nezbytné následující informace:

1. Typ visačky

2. Velikost

3. Množství

4. Požadovaný text

Žádost o cenovou nabídku se všemi výše uvedenými informacemi zašlete obchodnímu zástupci společnosti Aledo s.r.o.

 Přizpůsobení visačky (1) Přizpůsobení visačky (2) Přizpůsobení visačky (3)

Označte osoby odpovědné za umístění uzávěru a osoby oprávněné jej odstranit nebo provádět změny. Visačky jsou vyrobeny z ohebného polyesteru odolného proti vodě, oleji a extrémním teplotám. Jejich matný povrch umožňuje snadné popisování kuličkovým perem nebo fixem.

Výstražná visačka - přední strana Výstražná visačka - zadní strana  Výstražná visačka - Nespouštět Výstražná visačka petlice - přední stranaVýstražná visačka petlice - zadní strana

  • Předtištěné výstražné texty a prázdná zadní strana
  • B-851 Polyesterová visačka

 Varovná visačka Aledo přední Varovná visačka Aledo zadníVarovná visačka předníVarovná visačka zadní  Visačka Miele předníVisačka Miele zadní

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>