Tiskárny bezpečnostního značení

Aplikace pro tisk bezpečnostního značení, logistických štítků, potrubního značení, informačních tabulek ve vlastní režii. Zárukou kvalitních a trvalých etiket pro jednoznačnou identifikaci provozních prostor je THT potisk na vysoce kvalitní vinylový samolepící pás.

BBP30_Labels 

Nová tiskárna bezpečnostního značení BBP™30 zajišťuje u tiskáren základní řady bezproblémový tisk a zpřístupňuje sortiment trvanlivých etiket společnosti Brady pro vytváření kvalitních bezpečnostních značek a značek pro štíhlé provozy přímo na pracovišti, kdykoli je potřebujete.

Více >

BBP31

Tiskárna pro nápisy a štítky BBP™31 se velice snadno používá. Má nepřeberné množství funkcí. Velkou výhodou je, že u této tiskárny lze použít celou řadu materiálů, takže tato jediná tiskárna zvládne tisk všech štítků, které vaše organizace potřebuje.

Více >

 BBP35/37

Tiskárny BOZP značení BBP™35 a BBP™37 společnosti Brady vám umožňují vytvářet bezpečnostní značky a etikety v barvách a tvarech, které potřebujete - tak aby měly skutečný dopad – přímo ve vašem provoze a vždy, když je potřebujete. Díky pozoruhodnému vícebarevnému tisku, univerzálním možnostem vyřezávání tvarů a neuvěřitelně vysoké rychlosti tisku si už ani nevzpomenete na to, jak se vám bez podobné tiskárny žilo.

Více >

 BBP85 Tiskárna štítků a etiket BBP™85 s termálním potiskem a rozlišením 300 dpi dokáže vytvářet výrazné, barevné vizuální materiály v šířce až 254 mm. Má velkou dotykovou obrazovku a intuitivní, snadno ovladatelné rozhraní umožňující rychlé a snadné vytváření štítků. V tiskárně lze používat širokou škálu materiálů, včetně samolepicích, polyesterových, reflexních, fosforeskujících štítků a štítků s předtištěnou hlavičkou. Díky skutečně jednoduchému používání bez složitého nastavení můžete vytvářet vysoce kvalitní, barevné a nápadné materiály prakticky okamžitě.

Více >

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>