Nejlepší izolace na světě

Termoizolační systém

AERONOL je jedinečná nátěrová hmota, která je vyrobena z nejkvalitnějšího a světově nejuznávanějšího materiálu AEROGEL. Nabízí takové ochranné vlastnosti, které předčí nedostatky běžné izolace (jako např. polyuretanová pěna, minerální vlna...)

Aeronol je ucelený nátěrový systém, skládající se ze speciálních podkladových nátěrů, vrstvy AERONOLu a svrchních nátěrů, které se liší podle specifických potřeb. Aeronol je na bázi vody s velmi nízkými těkavými organickými sloučeninami a z ekologického hlediska se jedná o ideální volbu.

Aeronol

Výhody:

  • Velmi nízký teplený přenos

Vynikající tepelné vlastnosti nátěru zlepšují účinnost a snižují náklady na energii. Aeronol Acrylic má tepelnou vodivost 35 mW / mK a hodnotu R 4,1 na palec, která je dvakrát tak účinná jako ostatní termoizolační nátěry a je srovnatelná s většinou ostatních forem izolace.

  • Odolnost proti korozi pod izolací

Většina běžných forem izolace není spojena přímo se základem, čímž vzniknou vzduchové kapsy, kde se může sbírat vlhkost způsobující korozi. Aeronol se spojuje s vysoce výkonnými základy pro odolnou bariéru, která odolává korozi.

  • Bezpečnost a ochrana pracoviště

Schopnost minimalizovat tepelnou vodivost nebo přenos tepla z jedné strany materiálu na druhou je hlavním faktorem při předcházení pracovních úrazů. Aeronol vytváří 5sekundový ochranný interval "bezpečného dotyku" proti spálení na ošetřeném povrchu jako ochranu pro zaměstnance.

  • Kontrola kondenzace

Aeronol poskytuje výjimečné izolační vlastnosti, které snižují tvorbu kondenzátu pomocí izolace chladných kovových podkladů od teplého vlhkého vzduchu. Je ideální pro oblasti, jako jsou zpracovatelská zařízení, potrubní rozvody a prostory nádrží (suché), kde dochází k časté kondenzace a vzniku koroze.

  • Rychlá aplikace

Díky aplikaci Aeronolu pomocí stříkacího zařízení dochází ke značné úspoře aplikačního času. Navíc díky nízké tepelné vodivosti nátěru je obvykle nutná mnohem nižší celková tloušťka. Díky tomu dochází k rychlejšímu návratu ošetřovaného zařízení do provozu, k výrazně nižším nákladům a k celkovým úsporám.

Centrála společnosti
Centrála - mapka

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
ctvrtlikova@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Kostelecká 5, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 583 035 045
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>