Wraptor™

Specializované zařízení Wraptor

Brady Wraptor™ je tiskárna a aplikátor pro identifikační značení vodičů a kabelů provádějící tisk a aplikaci štítku za méně než pět sekund.

Za tuto dobu dokáže zařízení Brady Wraptor™ automatizovaně provést potisk a aplikaci identifikačního značení na kabel, svazek vodičů či samostatný vodič. Tato úchvatná výkonnost je založena na nejnovější Brady čipové technologii.

Okamžitě po založení materiálu se štítky pro potisk rozpozná jednotka Wraptor veškerá data, která potřebuje, jako například šířku, výšku (délku) nebo okraje štítku. Zároveň je eliminována těžkopádná a často nákladná kalibrace nebo operace seřízení délky štítku, což jsou operace prováděné u tradičních termotransferových tiskáren.

Zařízení Brady Wraptor™ vyniká svým velmi snadným nastavením a provozem a také minimalizuje plýtvání barvicí páskou.

Zařízení Wraptor™ pracuje s vysoce kvalitními, otěru odolnými standardizovanými materiály (dle UL/CSA) z nabídky společnosti Brady. Výsledkem je, že označení zůstává přesně tam, kde by mělo být, to znamená permanentně připevněno ke kabelu.

Pokud Wraptor™ pracuje jako samostatná jednotka, je zajištěna vysoká bezpečnost dat, protože jednotka na pracovišti nevyžaduje přímé připojení k PC ani k notebooku, dokonce nevyžaduje ani online připojení. Knihovny štítků jsou předem načítány prostřednictvím USB portu, sériové linky RS-232, karty PCMCIA nebo síťového připojení.

Všechny uvedené možnosti jsou součástí dodávky jednotky Wraptor™.

 

Specifikace Wraptor™

Wraptor 
  • Rozlišení: 300 dpi
  • Šířka etikety (max.): 50,8 mm
  • Šířka tisku: 50,8 mm
  • Připojitelnost k PC: ano
  • Rozhraní (USB, serial port, paralel): USB, serial, paralel
  • LCD displej: dotykový LCD
  • Stand alone (autonomní) režim: ano
  • Klávesnice: nemá
Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>