Specializovaná zařízení

Pravým řešením pro sériovou výrobu kabelů, kabelových svazků, elektronických součástek, desek plošných spojů (DPS) a dalších průmyslových aplikací je kombinovaná technologie pro tisk a automatická aplikace etiket.

BSP31_applicator

 

Jedinečný koncept identifikace tkáňových kazet od Brady jednoduše zajistí nesmazatelné a kvalitní označení vašich vzorků. Koncept se skládá z tiskárny štítků Brady BBP11, speciálních etiket a Fixační jednotky etiket BSP™31

 

 

BSP45_with_labelsAutomaticky aplikátor návleček BSP™45 od společnosti Brady je jednodušší, rychlejší a cenově výhodnější alternativou k manuální aplikaci návleček. Snižuje rychlost aplikace návlečky o 6-10 sekund díky automatickému přemístění návleček ze zařízení rovnou na kabely. Eliminace zdlouhavého procesu aplikování stovek návleček na kabely dává pracovníkům více času soustředit se na jiné důležité úkoly.

 

BSP61Tiskový a aplikační systém BSP™61 nabízí plně automatické označování v jakékoliv fázi výrobního procesu. Systém v sobě kombinuje termo-transferovou tiskárnu s automatickým aplikátorem a je navržen k trvalému tisku v přesné pozici. Umožňuje aplikovat štítky ve všech výrobních aplikacích. Zařízení BSP61 kombinuje přesnost, všestrannost a vysokou kvalitu tisku a nabízí nejlepší poměr kvality a ceny.

 

Wraptor

 

Brady Wraptor™ je tiskárna a aplikátor pro identifikační značení vodičů a kabelů provádějící tisk a aplikaci štítku za méně než pět sekund.

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>