Software pro tvorbu štítků

Průmyslová identifikace, průmyslové tiskárny a další technologie pro výrobní značení využívají specializovaného softwaru. Specializované programové balíky pro design a tisk etiket a štítků jsou pro identifikační řešení včetně výrobního značení zkrátka nezbytnou součástí. Programy LabelMark a CodeSoft jsou určeny pro průmyslové štítky a program MarkWare pro přípravu předloh grafických tabulek, značek a potrubních štítků.

LabelMark

Software LabelMark™ je program pro přípravu, tvorbu a tisk štítků Brady, speciálně vytvořený s ohledem na potřeby v průmyslovém značení.

 

 

 

CodeSoft

Program CodeSoft™ je speciálně vytvořen pro identifikaci výrobků a aplikace zpětné sledovatelnosti v průmyslových oblastech.

 

 

 

MarkWare

MarkWare™ je průvodní programové vybavení, které se používá společně se zařízeními Brady pro tvorbu značení. Jde o výkonný a vysoce účinný nástroj pro realizaci značení v průmyslu, ale i administrativě či logistice.

 

 

 

BarTenderProgram pro tisk a návrh etiket s čárovými kódy BarTender je produkt, který je určen pro Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8. Je lokalizován do českého jazyka.

 

 

 

Software Brady Workstation je program pro přípravu tisku etiket a bezpečnostní značení. Díky aplikacím Brady Workstation můžete snadno a rychle vytvářet vlastní nápisy, značení potrubí, informace o strojích a zařízeních a štítky pomocí tiskáren Brady.

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>