S3100

BBP31 Tiskárna etiket a bezpečnostního značení S3100 nabízí uživatelům tisk různých bezpečnostních značek a etiket zvyšujících bezpečnost a efektivitu na jakémkoli pracovišti. Na tiskárně S3100 můžete kdykoli vytisknout vše, co potřebujete: bezpečnostní značky, značení podlah, etikety 5S, etikety pro štíhlou výrobu, etikety pro identifikaci regálů, dveří, schodišť, nádob, stolů a židlí i etikety CLP sloužící k identifikaci chemických látek.

Naprosto jednoduché použití

Ovládání nové tiskárny etiket a bezpečnostního značení S3100 je velmi snadné. Nabízí automatizovanou kalibraci i automatické nastavení materiálu etiket. Uživatel jen přijde k tiskárně a vytiskne bezpečnostní značky nebo etikety, které potřebuje. Výměna materiálů etiket je díky jednoduchému systému vkládání materiálů a odpovídajících barvicích pásek velmi snadná a rychlá a zabere méně než 20 sekund. Intuitivní uživatelské rozhraní s dotykovou obrazovkou nabízí řadu voleb pro různé typy bezpečnostních značek a etiket, a to i když je tiskárna v nezávislém režimu. Při připojení k počítači se volby pro různé typy bezpečnostních značek a etiket mohou ještě rozšířit pomocí aplikací Brady Workstation pro design etiket.

Dotykový display pro rychlé ovládání

Nejčastěji používané funkce jsou snadno dostupné. Na dotykové obrazovce můžete "přetahovat a pouštět" objekty a text, dokud váš štítek nevypadá přesně podle vašich představ.

Široké možnosti použití

Tato jedinečná tiskárna zvládne tisk všech štítků, které vaše organizace potřebuje. Nabízí spoustu rozmanitých funkcí a možnosti jejího využití jsou téměř nekonečné.

Samostatný provoz nebo propojení skrze počítač

Vy sami se rozhodujete, jak chcete tiskárnu používat – buď skrze připojení k počítači, nebo jako samostatnou mobilní jednotku.

Bohaté softwarové vybavení. Software MarkWare™ Signmark nabízí nejmodernější počítačový design a možnosti nastavení ve své kategorii. Ještě více fontů, grafiky, šablon a nástrojů pro import.

Základní údaje

  • Můžete tisknout štítky v šířce od 12,7 do 101 mm
  • Štítky mohou mít až 3 m na délku
  • Rychlost tisku dosahuje 76 mm za vteřinu
  • 300 dpi
  • Zabudovaný vzorník obsahuje  247 grafických obrazců
  • Šablony pro jednotný styl štítků a knihovna více než 250 přednastavených nápisů a štítků pro rychlý výběr a tisk
  • Dodávaný systém symbolů pro čárové kódy
  • Tiskne na stovku souvislých a prostřihovaných částí
  • 241 x 305 x 260 mm / 8,8 kg

Video S3100: https://www.youtube.com/watch?v=80_V4iwNdDk

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>