S3000

S3000

Tiskárna etiket a bezpečnostních značek BradyPrinter S3000 vám umožní snadno tisknout širokou škálu spolehlivých bezpečnostních značek a etiket na zařízení na vašem pracovišti a pomůže zvýšit bezpečnost na pracovišti a efektivitu.

 

Tiskněte širokou škálu etiket a bezpečnostních značek

Pomocí tiskárny etiket a bezpečnostních značek BradyPrinter S3000 můžete tisknout širokou škálu etiket a bezpečnostních značek zvyšujících bezpečnost a efektivitu na jakémkoli pracovišti. Tisknout můžete jednobarevně vše, co potřebujete: bezpečnostní značky, značení podlah, etikety 5S, etikety pro štíhlou výrobu, etikety pro identifikaci regálů, dveří, schodišť, nádob, stolů a židlí i etikety CLP sloužící k identifikaci chemických látek.

Trvanlivost

Tiskárna BradyPrinter S3000 tiskne na průmyslové vinylové materiály společnosti Brady, které nabízejí odolnost vůči vnějším klimatickým, a na pásky z polyesteru, včetně značení podlah ToughStripe. Bezpečnostní značky a etikety vytištěné na tiskárně BradyPrinter S3000 lze použít jak ve vnitřním tak venkovním prostředí. Výborně se hodí k identifikaci ve velkých závodech, uvnitř výrobních hal i v jejich okolí, ve skladech a logisticko-distribučních centrech. Materiály etiket a bezpečnostních značek společnosti Brady jsou vyrobeny tak, aby odolaly v průmyslovém prostředí. Jejich vlastnosti byly otestovány v souladu s mezinárodními testovacími metodami ASTM. Každý materiál etiket nebo bezpečnostních značek má svůj technický datový list.

Naprosto jednoduché použití

Ovládání tiskárny BradyPrinter S3000 je velmi snadné. Nabízí automatizovanou kalibraci i automatické nastavení materiálu etiket. Stačí jen přijít k tiskárně a vytisknout bezpečnostní značky nebo etikety, které potřebuje. Výměna materiálů etiket je díky jednoduchému systému vkládání materiálů a odpovídajících barvicích pásek velmi snadná a rychlá a zabere méně než 20 sekund.

 

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>