Průmyslové a stolní tiskárny

THT tisková zařízení, která pracují v připojení na PC a s příslušným softwarem pro design štítků (LabelMark, CodeSoft). Tyto inteligentní a vysoce výkonné THT tiskárny se uplatní zejména ve výrobě, v kancelářích, skladech, laboratořích nebo provozovnách s potřebami několik stovek až tisíců štítků denně.

BBP12Tiskárna etiket BBP™12 je stolní tiskárna etiket základní řady určená pro identifikaci kabelů, součástek, výrobků a laboratorních vzorků, která poskytuje vynikající poměr cena/výkon. Kompaktní tiskárna BBP12 nabízí vysokou rychlost tisku 100 mm/s a dokáže zpracovávat široký sortiment trvanlivých a speciálních identifikačních etiket Brady.

Pro více informací klikněte ZDE

BBP33

Jedinečná tiskárna štítků BBP33 s nebývale rychlou výměnou materiálů a nastavením bez zbytečného odpadu. Celá škála materiálů pro označení zařízení, bezpečnostní i úzké štítky a štítky 5S, ale také předvysekané štítky pro identifikaci kabelů, laboratorního vybavení a produktů.

Pro více informací klikněte ZDE

 

IP Printer

Tiskárna Brady IP Printer komunikuje se softwarem, materiály pro potisk a tiskovými páskami, čímž výrazně zjednodušuje proces tisku. Technologie Smart Cell (Inteligentní čip) je založená na vzájemné komunikaci inteligentních základních stavebních jednotek systému.

Pro více informací klikněte ZDE

 

BP-PR Plus

Model série BradyPrinter™ BP-PR PLUSje robustní průmyslová tiskárna, která je ideálním řešením pro tisk profesionálních potřeb produktové identifikace a sledovatelnost aplikací v průmyslu; především elektriky, elektrotechniky, telekomunikací a laboratorního prostředí. Taktéž je vhodná na tisk štítků pro značení elektronických komponentů, štítky pro datovou komunikaci, atd.

Pro více informací klikněte ZDE

Centrála společnosti
Centrála společnostiCentrála - mapka
 

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
ctvrtlikova@aledo.cz 

Aledo s.r.o. 
Kostelecká 5, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 583 035 045
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>