Přenosné tiskárny

Přenosná zařízení na tisk štítků a etiket využívají technologie inteligentního čipu k autokalibraci. Díky velkému množství spotřebního materiálu v kazetách má uživatel možnost rychlé výměny a okamžitého řešení veškeré identifikace na místě pracovního výkonu. Ideální pro aplikace s potřebou tisku do 1000 etiket denně.

BMP21-Plus

Tiskárna BMP™21-Plus je kombinací odolné konstrukce s inteligentními volbami pro tisk na elektrické značení, kabely i hladké podklady.

Pro více informací klikněte ZDE

 

 

BMP41

Tiskárna BMP™41 je vhodná pro množství aplikací jako je značení kabeláže, tisk smršťovacích bužírek, označení elektro panelů, svorkovnic, obecné značení nebo laboratorní identifikace. Stačí vytisknout vše jen jednou a máte hotovo.

Pro více informací klikněte ZDE

 

BMP51 a BMP53

Pokud potřebujete vytvářet přímo na místě srozumitelné a trvanlivé etikety, potřebujete tiskárnu etiket BMP™51 nebo BMP™53 od společnosti Brady. Nabízí jasný tisk, snadné formátování, praktické formáty etiket a přenosnost, což využijete k přípravě etiket elektrotechnických a datových instalací, k označování v laboratořích a provozních prostorech nebo pro tisk bezpečnostního značení.

Pro více informací klikněte ZDE

BMP61_RibbonTiskárna etiket BMP™61 nabízí skvělý výkon, který vám bude plně vyhovovat. Je přenosná, rychlá a díky svému bezdrátovému připojení a širokému sortimentu vysoce trvanlivých etiket zvládá mnoho úkolů pro Vaše potřeby identifikace.

Pro více informací klikněte ZDE

 

 

BMP71

Tiskárna BMP™71 je schopna tisknout různé formáty etiket, včetně smršťovacích návleček PermaSleeves™, samolaminovacích etiket pro značení kabelů, náhradu gravírovaných štítků Brady EPREP, předvysekané etikety a ještě mnohem více.

Pro více informací klikněte ZDE

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>