Grafické tiskárny

Aplikace pro tisk bezpečnostního značení, potrubního značení, logistických štítků, informačních tabulek a cedulí ve vlastní režii. THT potisk na vysoce kvalitní vinylový samolepicí pás je zárukou kvalitních a trvalých etiket pro jednoznačnou identifikaci provozních prostor.

Tiskárna etiket a bezpečnostních značek BradyPrinter S3000 vám umožní snadno tisknout širokou škálu spolehlivých bezpečnostních značek a etiket na zařízení na vašem pracovišti a pomůže zvýšit bezpečnost na pracovišti a efektivitu.

Pro více informací klikněte ZDE

BBP31

Tiskárna pro nápisy a štítky BBP™31 je přesně taková, jaká by tiskárna měla být. Snadno se používá. Má plno funkcí. A nejlepší je, že u ní lze použít celou řadu materiálů, takže tato jediná tiskárna zvládne tisk všech štítků, které vaše organizace potřebuje.

Pro více informací klikněte ZDE

 

 

BBP35/37Tiskárny BOZP značení BBP™35 a BBP™37 společnosti Brady vám umožňují vytvářet bezpečnostní značky a etikety v barvách a tvarech, které potřebujete - tak aby měly skutečný dopad – přímo ve vašem provoze a vždy, když je potřebujete. Díky pozoruhodnému vícebarevnému tisku, univerzálním možnostem vyřezávání tvarů a neuvěřitelně vysoké rychlosti tisku si už ani nevzpomenete na to, jak se vám bez podobné tiskárny žilo.

                                                    Pro více informací klikněte ZDE

 

BBP85

Tiskárna štítků a etiket BBP™85 s termálním potiskem a rozlišením 300 dpi dokáže vytvářet výrazné, barevné vizuální materiály v šířce až 254 mm. Má velkou dotykovou obrazovku a intuitivní, snadno ovladatelné rozhraní umožňující rychlé a snadné vytváření štítků. V tiskárně lze používat širokou škálu materiálů, včetně samolepicích, polyesterových, reflexních, fosforeskujících štítků a štítků s předtištěnou hlavičkou. Díky skutečně jednoduchému používání bez složitého nastavení můžete vytvářet vysoce kvalitní, barevné a nápadné materiály prakticky okamžitě.

Pro více informací klikněte ZDE

 

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>