BSP61

BSP61Tiskový a aplikační systém BSP™61 nabízí plně automatické označování v jakékoliv fázi výrobního procesu. Systém v sobě kombinuje termotransferovou tiskárnu s automatickým aplikátorem a je navržen k trvalému tisku a přesnému značení. Umožňuje aplikovat štítky ve všech výrobních aplikacích. Zařízení BSP61 kombinuje přesnost, všestrannost a vysokou kvalitu tisku a nabízí nejlepší poměr kvality a ceny.

Zvýšení produktivity

Použití vysoce výkonného zařízení pro značení v produkčním prostředí maximalizuje efektivitu tím, že umožňuje v první řadě čisté, jasné a přesné označování. Dále poskytuje účelnou sledovatelnost, snížení materiálového plýtvání, udržení provozuschopnosti a měření WIP (Work In Process = nedokončená výroba).

Výsledek: snížení celkových nákladů výroby u každé výrobní jednotky.

Např.: dodavatelé výrobního průmyslu hlásili až 70% úsporu mzdových nákladů a zvýšení efektivity výroby a kvality.

Splnění environmentálních požadavků

Tiskový a aplikační systém BSP™61 je vyvinut pro aplikace, jako jsou značení desek plošných spojů (DPS), označování komponent a výrobků v odvětvích, která dbají na vysokou kvalitu: automobilový průmysl, elektronika, výroba a farmacie. Systém BSP61 je navržený pro optimální, snadnou integraci do stávajících výrobních linek, má kompaktní půdorys a nabízí software, který je kompatibilní s hostitelským systémem.

Centrála společnosti

Romana Tichá, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>