BSP45

BSP45_with_labelsAutomatický aplikátor návleček BSP®45 od společnosti Brady změní způsob, jakým je možné aplikovat velké množství návleček na kabely. Je to rychlejší a jednodušší řešení pro označování kabelů návlečkami.

Tento systém si bere návlečky přímo ze zásobníku, rozevře je, takže kabel může být vložen, a poté aplikuje samotnou návlečku sešlápnutím pedálu. To může ušetřit 6-10 sekund práce pokaždé, když se aplikuje štítek. Tím se eliminuje zdlouhavý proces aplikace stovek návleček na kabely a současné dává pracovníkům více času soustředit se na jiné důležité úkoly.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o produktu BSP45, neváhejte nás kontaktovat. BSP®45 automatický aplikátor návleček je ochrannou známkou společnosti Brady.

Hlavní přednosti systému

  • RYCHLOST - o 6-10 sekund rychlejší než manuální značení
  • JEDNODUCHOST - eliminace zdlouhavých a opakujících se úkolů při manuální aplikaci, které mohou vést k problémům a bezpečnostním rizikům 
  • ÚSPORA NÁKLADŮ - úspora pracovní doby a prostředků s rychlejší automatickou aplikací
  • SNADNÉ POUŽITÍ - automaticky si bere návlečky přímo ze zásobníku, rozevře je, takže kabel může být vložen, a poté aplikuje samotnou návlečku
  • SPOLEHLIVOST - odolná konstrukce pro velké objemy návleček a dlouhodobé užívání 

Každý, kdo často používá a aplikuje návlečky na kabely, ocení jednoduchost a účinnost aplikátoru BSP45. Ten byl speciálně vyvinut pro odvětví s velkým výskytem kabelů (potažmo štítků), jako jsou energetické závody, panelové domy, letecký průmysl, armáda; dále železniční, chemický, ropný a plynárenský průmysl. 

 

Video BSP45https://www.youtube.com/watch?v=0ptyf_2602s

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>