BBP33

BBP33

Tiskárna BBP™33 zrychluje a usnadňuje tisk štítků, byla tedy vytvořena pro uživatele s potřebou časté výměny materiálů. Toto nové zařízení navíc pomáhá šetřit náklady a zlepšit produktivitu. Už žádné další prázdné štítky, kvalitní tisk již na první štítek.

Tiskárna BBP™33 tiskne na 600 různých štítků a 40 různých materiálů, a poradí si tak s širokou škálou předvysekaných štítků sloužících k označení produktů, kabeláže i laboratorního vybavení a celou řadou bezpečnostních štítků a materiálů pro označení zařízení.

Identifikace produktu

Pro výrobní prostředí s rozsáhlou potřebou označování materiálů, od štítkování obvodů po používání smršťovacích bužírek, bude extrémně rychlá, flexibilní a bezodpadová výměna materiálu, kterou tiskárna BBP™33 nabízí, velmi přínosná. Tiskárna je kompatibilní s velkým množstvím materiálu v běžně dostupných i zakázkových velikostech, který odolává celé řadě chemikálií i teplot.

Značení kabeláže
V elektroprůmyslu a v odvětvích, kde se používá velké množství vedení a kabeláže, nabízí tiskárna BBP™33 výhodu tisku na rozsáhlý sortiment štítků. Tiskárna BBP™33 zvyšuje produktivitu okamžitým vytvořením toho správného štítku, od nejprodávanějších samolaminovacích štítků přes smršťovací bužírky až po značení panelů, bez ručního nastavení tiskárny. BBP™33 dokáže tisknout na obě strany smršťovacích bužírek a nevyplýtvá ani jednu. To je úspěch, který tiskárny jiných značek jen sotva dokážou.

Bezpečnostní značení a štítky k označení zařízení
Univerzálnost tiskárny BBP™33 představuje pro každý závod nákladově efektivní řešení pro bezpečnostní značení i identifikaci zařízení a výrobků. Součástí portfolia nové tiskárny je tisk na bezpečnostní štítky, štítky pro označení vybavení, ekonomické, vnitřní i venkovní značení či možnosti tisku i na trvanlivé materiály schopné obstát v extrémních podmínkách. Pomocí jediné tiskárny dokážete vytvořit vše od fotoluminiscenčního označení únikových cest, přes značení v souladu s globálním harmonizovaným systémem (GHS) až po štítky na potrubí. V závislosti na potřebách si nyní mohou zákazníci vybrat samostatnou verzi tiskárny BBP™31, nebo model BBP™33 připojitelný k počítači. V tiskárně BBP™33 lze použít veškerý štítkovací materiál jako v samostatné tiskárně BBP™31 i jiné štítky.

Identifikace laboratorního vybavení
V laboratořích eliminuje tiskárna BBP™33 úsilí vynakládané na štítkování vzorků pro účely sledování a identifikace, a umožňuje tak laborantům soustředit se na nesčetné množství důležitých úkolů, které mají na starosti. BBP™33 funguje dobře s materiály a štítky o velikostech, které byly vyvinuty speciálně pro drsné laboratorní podmínky tak, aby zajistily dohledatelnost vzorků po celou dobu jejich existence. Díky nízkému dopadu na životní prostředí, kompatibilitě se specifickými štítky pro laboratorní značení a vynikající použitelnosti je tiskárna BBP™33 pro laboratoře volbou číslo jedna.

Tiskárna BBP™33 je rovněž kompatibilní se softwarovými programy společnosti Brady, včetně štítkovacích softwarů Markware™, LabelMark™ a CodeSoft™. Tyto štítkovací softwarové programy umožňují rychlé vytváření štítků a čárových kódů včetně importu symbolů a dat.

Video BBP33: https://www.youtube.com/watch?v=8nwH_c323GI

Centrála společnosti
Centrála společnostiCentrála - mapka
 

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
ctvrtlikova@aledo.cz 

Aledo s.r.o. 
Kostelecká 5, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 583 035 045
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>