BBP30

BBP30

Společnost Brady uvádí na trh novou tiskárnu BOZP značení BBP™30 s termálním tiskem. Nová tiskárna bezpečnostního značení zajišťuje u tiskáren základní řady bezproblémový tisk a zpřístupňuje sortiment trvanlivých etiket společnosti Brady pro vytváření kvalitních bezpečnostních značek a značek pro štíhlé provozy přímo na pracovišti, kdykoli je potřebujete.

 

Široký sortiment bezpečnostních značek

Tiskárna BOZP značení BBP™30 poskytuje odborným pracovníkům přístup k širokému sortimentu trvanlivých materiálů etiket. Ty umožňují přípravu a tisk velkého množství různých odolných bezpečnostních značek a značek pro štíhlé provozy, které jsou odolné vůči extrémním teplotám, stárnutí, otěru, čisticím procesům a chemickým látkám. I při nízké počáteční investici nabízí tiskárna BBP30 každému podniku možnost snadno snižovat nebezpečí nebo počet úrazů, zvyšovat produktivitu a vhodným způsobem dodržovat předpisy o značení.

Bezproblémový tisk

Pro snadný tisk pracuje tiskárna BBP30 s etiketami a barvicími páskami speciální konstrukce, které se snadno používají. Tiskárna kazetu automaticky rozezná a bez nutnosti dalších nastavování provede automatickou kalibraci na optimální nastavení k tisku. Kromě toho lze každou kazetu s materiálem pro novou tiskárnu BBP30 použít i s ostatními tiskárnami BOZP značení společnosti Brady, což v případě potřeby umožňuje snadnou modernizaci na tiskárnu BOZP značení pro větší objem tisku.

Návrh a tisk

Pro snadný návrh mnoha bezpečnostních značek tiskárna BBP30 perfektně spolupracuje se softwarem Brady Workstation. Stáhněte si aplikaci Brady Workstation a získejte tak přístup k množství dalších aplikací, které vám umožní vytvářet bezpečnostní značky, značky pro štíhlé provozy, značení potrubí, značky GHS/CLP a mnohem více. Některé užitečné aplikace jsou dostupné zdarma, přičemž specializované aplikace lze v případě zájmu zakoupit jednotlivě.

Jakmile budete mít návrh bezpečnostní značky hotový, jednoduše dejte pokyn připojené tiskárně BBP30, která trvanlivou bezpečnostní značku vytiskne do několika sekund.

Díky tiskárně BOZP značení BBP™30 získává každý podnik možnost vytvářet trvanlivé bezpečnostní značky, které snižují nebezpečí a počet nehod, zvyšují produktivitu a úroveň dodržování předpisů, a to vše při velmi dostupné pořizovací ceně. Chcete-li požádat o ukázku nebo o tiskárně BOZP značení BBP™30 získat další informace, neváhejte nás kontaktovat.

 

Video BBP30: https://youtu.be/5EDSgjFjGsY?list=PLzu7Ag8FsOkt27V2evi4GCo4py6EZ3tHA

Centrála společnosti
Centrála společnostiCentrála - mapka
 

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
ctvrtlikova@aledo.cz 

Aledo s.r.o. 
Kostelecká 5, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 583 035 045
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>