BarTender

Software BarTenderProgram pro tisk a návrh etiket s čárovými kódy BarTender je produkt společnosti Seagull Scientific, která zaujímá vedoucí postavení v oblasti etiketovacích programů na světovém trhu. Je určen pro Windows XP, Vista, Windows 7 a Windows 8. Je lokalizován do českého jazyka.

Instalace obsahuje tiskové ovladače pro všechny nejznámější značky tiskáren, pokud nebude vaše tiskárna mezi nimi, lze nejaktuálnější ovladače stáhnout ze stránek výrobce Seagull Scientific.

Program BarTender je k dispozici v 5-ti základních sestaveních podle možností programu, počtu uživatelů a max. počtu připojených tiskáren:

  • BarTender Basic
  • BarTender Profesional
  • BarTender Automation
  • BarTender Enterprise Automation
  • BarTender Print Only

Rozdíly mezi jednotlivými sestaveními programu najdete v přehledné příručce ve formátu PDF, kterou si můžete stáhnout ZDE.

V základní verzi (aktivace on-line a nutné připojení k internetu) je software distribuován elektronicky. Před objednáním si zákazník stáhne Trial verzi, ve které si vyzkouší všechny možnosti programu. Po objednání vybrané licence a úhradě licenčního poplatku obdrží emailem licenční klíč k odemčení plné verze programu.

Centrála společnosti

Romana Čtvrtlíková, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>