Průmyslová identifikace

Průmyslová identifikace

Čárové kódy, etikety, štítky a další výrobní značení. Bez identifikačních údajů se dnes neobejde žádný produkt, a proto se ani žádná výroba neobejde bez výkonné průmyslové tiskárny, kvalitního spotřebního materiálu a příslušenství pro průmyslovou identifikaci. A z daleka nejde jen o výrobní značení. Průmyslové tiskárny jsou využívány také např. pro tisk bezpečnostního a směrového značení pro všechna odvětví průmyslu, archivačních štítků, značení kabeláže a pro spoustu dalších účelů.

Aby průmyslové tiskárny byly i v těch nejnáročnějších podmínkách přínosem, musí být dokonale spolehlivé, výkonné, variabilní a využitelné i v nepřetržitém provozu. Přesně takové přístroje vám dodáme na klíč, tedy včetně kompletního servisu a poradenství. A postaráme se i o napojení průmyslové tiskárny na podnikové systémy a uvedení do provozu.

Průmyslové tiskárny plní svou funkci jen v případě, že se při jejich provozu využívá odpovídající spotřební materiál, o jehož dodávku se rovněž postaráme. Můžete se tak spolehnout, že výrobní značení, jako čárové kódy, etikety, štítky apod. budou vytištěny v té nejvyšší kvalitě a na odolném materiálu. Součástí průmyslové tiskárny jsou i programy pro vytvoření vlastních návrhů výrobního značení.

Multifunkční průmyslové tiskárny BRADY

Naše společnost je prémiovým distributorem americké korporace BRADY. Přinášíme komplexní řešení identifikace od multifunkčních tiskáren přes velice kvalitní spotřební materiál až po čtečky čárových kódů se speciálními typy software.

V našem produktovém portfoliu je obsaženo široké spektrum HW vybavení pro identifikaci a výrobní značení. Ideální kombinace tisku tepelným přenosem s vynikajícími adhezivy a špičkovými materiály je zárukou kvalitních a spolehlivých štítků pro veškerou identifikaci v podnicích a organizacích.

Nezbytnou součástí identifikačního řešení jsou specializované programové balíky pro design a tisk etiket a štítků. Programy LabelMark a CodeSoft jsou určeny pro průmyslové štítky. Program MarkWare je určen pro přípravu grafických tabulek, potrubních štítků a značek.

Zastoupení: TSC a Zebra

Tiskárny etiket TSC poskytují kompatibilitu s tiskárnami etiket Zebra ve formě tiskového jazyka (EPL, ZPL, ZPL II), tiskového ovladače, firmware a standardního spotřebního materiálu.

Co nabízíme v oblasti identifikace:

 • Všeobecné značení, bezpečnostní značení, značení potrubí
 • Značení pro různá odvětví průmyslu (letectví, automotive, chemie-petrochemie, elektronika a elektrotechnika, obnovitelné zdroje, železnice, zpracovatelský průmysl, laboratoře, telekomunikace, služby)
 • Vytvořte vaše značení v okamžiku pomocí termo-transferových tiskáren (směrové tabule, informační značení, šipky, správa inventáře)
 • Nabízíme řešení přizpůsobená vaší problematice
  • Vytvářejte vlastní značení
  • Aktualizujte vaše značení tak často, jak potřebujete
  • Mějte k dispozici zařízení s minimálními náklady
  • Používejte značení odpovídající platným předpisům
 • Odolné etikety a štítky, rychlá a jednoduchá aplikace, dlouhá životnost
 • Značení kabelů (samolaminovací etiketa, smršťovací bužírka, nylonová visačka)
 • Výrobní štítky (polyesterová etiketa, vinylová etiketa, polypropylenová etiketa)
 • Vynikající vizuály; výrazný, barevný tisk
Centrála společnosti

Romana Tichá, DiS.
asistentka prodeje
+420 734 230 605
office@aledo.cz

 

Aledo s.r.o. 
Náměstí spojenců 3138, 796 01 Prostějov
IČO: 29298776
DIČ: CZ29298776 

+420 734 230 605
aledo@aledo.cz

Všechny kontakty >>